Молодіжка "Говерли" не спромоглась забити м’яча у ворота луганчан

4 жовтня 2014 р., 18:30

Відтак, рахунок матчу не на користь ужгородців.

Підопічні Олександра Когутича свої останні поєдинки провели дуже впевнено. Відтак, за останні 3 тури дублери заробили 7 залікових пунктів. Перші поєдинки цього сезону, у виконанні молодіжки, теж можна занести до активу, адже ужгородці грали самовіддано та розважливо. Поєдинок 8-го туру, проти луганської зорі, пройшов за сценарієм господарів. На 11-й хвилині, небезпечний удар з-за меж карної площі виконав Квашук. М’яч пролетів поряд зі стійкою. Ще три хвилини потому, прохід Гордієнка на фланзі, та подальша прострільна передача на Луканова стала гольовою. Точний удар останнього вивів «Зорю» уперед. 1-0. Підопічні Когутича намагалися зрівняти рахунок через стандарти. Але виконання кутових у цьому поєдинку результату не принесло. Далі, хоч «Зоря» і володіла територіальною перевагою, але навязати свою гру луганцям не давала оборона «Говерли». Під кінець зустрічі Говерла могла взагалі зрівняти рахунок. Але удар Петрова прийшовся у поперечину.

У другому таймі нагод у воріт обидвох команд стало ще менше. На полі було більше боротьби, аніж конструктиву. Навіть стандартні положення ефективністю не вирізнялися. Та і гол у другому таймі, не вписується у логіку поєдинку. Максим Слюсар, підібрав забутий гравцями «Говерли» м’яч, та точно відправив його в нижній кут воріт Боня. 2:0.

Гол, скоріш за все, більше надихнув луганців на нові атаки, ніж «Говерлу». Вже кілька хвилин потому гравець Зорі небезпечно пробив з 25 метрів. Мяч пройшов поряд зі стійкою. А на 73 хвилині з ударом Луканова впорався Бонь. Закарпатці продовжували боротися за результат завдяки стандартним положенням. Але мяч уперто не йшов у ворота. Яскраве тому підтвердження – штрафний удар на 79 хвилині гри. Після пострілу Петрова з дальної відстані, мяч влучив у стійку воріт суперника. Далі на поле знову повернулася суцільна боротьба за м’яч. Фінальним аккордом цього матчу, став призначений у ворота «Говерли» пенальті, на 88 хвилині. Луканов впевнено реалізовує одинатцятиметровий, відтак, оформлює дубль. У підсумку, 3:0.

«Зоря», Луганськ – «Говерла», Ужгород 3:0

Голи: Луканов – 15, 89(пенальті); Слюсар – 59,

«Зоря»: Полтавцев, Писко, Шершень, Бородай, Гордієнко (Скворцов, 82), Мягков, Шапочка (Медведенко, 84), Тєртишний, Банасевич (Сухаров, 76), Квашук (Слюсар, 59), Луканов;

Запасні: Чіжиков, Рудюк, Белоусов;

Тренер: Володимир Микитін

«Говерла»: Бонь, Котьо, Лютенко, Ількович, Ковчар (Реутов, 87), Цебро, Хоменко (Левченко, 84), Гегедош, Вечурко (Добровольський, 46), Віщак (Бако, 66), Петров;

Запасні: Майборода

Тренер: Вячеслав Пінковський;