Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Управління охорони здоров’я краю має нового очільника (ФОТО)

7 жовтня 2014 р., 11:48

Його офіційно представили сьогодні.

У вівторок, 7 жовтня, головаЗакарпатськоїоблдержадміністраціїВасиль Губаль представив колективууправлінняохорониздоров'я ОДА нового начальника – Василя Скрипа.Керівник краю привітав новопризначеного очільника медицини області, побажавши успішної роботи.

Зі свого боку Василь Скрип зазначив:

–Я в управлінні людина не нова. Але зараз інший час та обставини. Я хотів щоб у роботі управління було більше прозорості, методичності, вимогливості. Впевнений, що з таким з такими колективом медиків області ми зможемо рухатися вперед.

Довідка:

Скрип Василь Васильович народився 28 грудня 1960 року в смт. Перечин, в родині службовців.

У 1977 році по закінченні загальної середньо-освітньої школи вступив до Ужгородськогоуніверситету на медичний факультет, який закінчив у 1983 році за спеціальністю «лікарська справа» .

З серпня 1983 року по грудень 1999 року працював в Свалявській районній лікарні, де пройшов шлях від лікаря-інтерна до завідуючого протитуберкульозного відділення та заступника головного лікаря з лікувально-профілактичної роботи.

З грудня 1999 – головний лікар Перечинської ЦРЛ, а з лютого 2002 року – головний лікар ОКТМО «Фтизіатрія».

З жовтня 2008 року по березень 2010 року працював на посаді начальника Закарпатського обласного управління охорони здоров’я.

З березня 2010 року – генеральний директор ОКТМО «Фтизіатрія».


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com