Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Чого хотіли мешканці Тячівщини від влади?

7 жовтня 2014 р., 15:23

Петро Голубка вислухав громадян.

Голова державної адміністрації Петро Голубка провів особистий прийом громадян.Для надання більш точних відповідей та рекомендацій громадянам, на прийом було запрошено також окремих керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.На прийом до Петра Петровича прийшли 10 жителів району. Звернулись заявники з питаннями різного характеру які, зокрема, стосувались надання матеріальної допомоги на лікування, земельних конфліктів, питань пенсійного забезпечення та інших.

До прикладу, мешканець віддаленого гірського села Усть-Чорна звернувся з проханням виділити йому матеріальну допомогу на лікування для своєї дружини та доньки, які захворіли на рак.За допомогою у вирішені земельного спору на прийом прийшло подружжя пенсіонерів з села Вонігово, за словами яких сусід незаконно захопив частину їх земельної ділянки. А багатодітна мати з Нересниці яка, до того ж, веде догляд за своєю престарілою матір’ю, звернулась до керівництва району з проханням посприяти у придбанні дров для опалення будинку за пільговою ціною, повідомляє прес-служба Тячівської райдержадміністрації.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp