Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

На Іршавщині зайнялися благоустроєм району

19 березня 2014 р., 17:18

З метою покращення та приведення у належний санітарний стан території району, розпорядженням в.о. голови райдержадміністрації.

Від 14.03.2014 року №108 «Про благоустрій населених пунктів, проведення акції ,,Закарпаттю - чисте довкілля” та встановлення єдиного санітарного дня з очищення території району», утворено та затверджено склад районної міжвідомчої комісії з організації проведення благоустрою населених пунктів та встановлення єдиного санітарного дня з очищення території району. 

Цим розпорядженням рекомендовано установам, організаціям та підприємствам району незалежно від форм власності провести безстрокову акцію ,,Закарпаттю - чисте довкілля” та встановити п’ятницю єдиним днем санітарного очищення території району. 

Органам місцевого самоврядування доручено забезпечити: - приведення у належний стан відповідні населені пункти та прилеглі до них території, пам'ятники, обеліски, кладовища, огорожі; ліквідацію стихійних і приведення до належного стану діючих сміттєзвалищ та прилеглих до них територій; належне утримання та розчищення узбіч та кюветів автомобільних доріг, прибережних захисних смуг річок і потічків у межах володінь особистих дворогосподарств; оновлення надписів найменувань населених пунктів, вулиць, площ, адміністративних будівель, вивісок, дорожніх знаків відповідно до законодавства України; облік, викорчовування та вирубування сухих, обрізування існуючих дерев; розглядати на засіданнях адмінкомісій з подальшим поданням матеріалів до правоохоронних органів на злісних порушників вимог Законів України ,,Про благоустрій населених пунктів ”Про відходи”, санітарних норм і правил. Також звертаємось до громадських організацій та небайдужих мешканців району долучитись до проведення даної акції ,,Закарпаттю - чисте довкілля”.
Іршавська РДА

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp