Як на Київщині закарпатці боролися за нагороди (ФОТО)

18 жовтня 2014 р., 13:45

Каратисти краю привезли зі змагань успіх.

Так, 11 жовтня 2014 у м. Вишгороді, Київської області пройшов Відкритий Чемпіонат Київської області з Кіокушин-кан Карате серед дітей, юнаків, дівчат та юніорів, дорослих чоловіків та жінок. Здобуток нашої команди на цих змаганнях – шість нагород різного ґатунку. Перші місця вибороли Канчій Михайло (категорія 6-7 років, до 25кг) та Русин Юрій (категорія 14-15 років, до 50кг). Друге місце у категорії 12-13 років (до 55кг) здобув Попович Олександр, а серед юніорів 14-15 років (до 50кг) третє місце посів Кохан Юрій.

Лідер команди Матьковскі Сергій спробував свої сили одразу у двох категоріях – у звичній для себе, серед юніорів 16-17 років (до 70кг), де здобув срібну нагороду, та вперше – серед чоловіків 18-35 років, де виборов бронзову нагороду.

Але на цьому „збір” нагород не закінчився. Наступного дня, 12 жовтня, команда Мукачівського району взяла участь у турнірі відкритого кубка Львівської області з Кіокушин-кан карате серед дітей , юнаків та дівчат, на якому жоден з учасників збірної команди не залишився без нагороди.

11 медалей на цьому турнірі (шість перших, три других та два третіх місця) – здобуток, який наглядно вказує на рівень підготовки наших спортсменів.

Золоті нагороди отримали Канчій Михайло (6-7 років, до 24кг), Канчій Іван (10-11 років, до 45кг), Попович Олександр (12-13 років, до 35кг) Євтушенко Максим (12-13 років, до 45кг), Русин Юрій (14-15 років, до 50кг) та Ватага Данії (14-15 років, 60+кг).

Срібло турніру вибороли Муска Ярослав (8-9 років, до 25кг), Попович Василь (12-13 років, до 35кг) та Кохан Юрій (14-15 років, до 50кг).

Бронзові нагороди дісталися Голишу Андрію (8-9 років, до 35 кг) та Поповичу Івану (10-11 років, до 40 кг).

Крім того, Петрик Євген, Макаров Віктор та Бисага Андрій отримали від організаторів турніру нагороди за волю до перемоги.