Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Закарпатські учні стали міліціонерами (ФОТО)

18 жовтня 2014 р., 19:01

У школярів була цікава екскурсія.

Мукачівські міліціонери активно підтримують репутацію структури, що спроможна не тільки боротися зі злочинністю та захищати громадян від правопорушень, а ще й робити життя юних земляків цікавим та насиченим.

До керівництва Мукачівського міського відділу міліції звернулися педагоги загальноосвітньої школи №1 ім. О.С.Пушкіна, щоб для учнів навчального закладу провести екскурсію до правоохоронного органу міста. Популярність подібних екскурсій до підрозділу ОВС, який охоче відкриває двері для маленьких гостей, самі вчителі пояснюють комплексним впливом заходу на кожну дитину. Адже ця екскурсія справляє водночас як виховний, так і пізнавальний ефект і навіть співвідноситься з окремими аспектами шкільної програми.Переступивши поріг міліції, діти ніби заворожені дивилися навкруги, їх цікавило все: куди поступає дзвінок, якщо набрати “102″, як виїжджають на місце пригоди працівники міліції, як розшукують злочинців та, певна річ, де їх тримають. Все по черзі діти дізнавались, та цікаво й допитливо слухали. Звичайно, неабияку зацікавленість у них викликав ізолятор тимчасового тримання Мукачівського міськвідділу, де тримають правопорушників. Також 7-класники мали змогу приміряти на себе бронежилети, каски, потримати в руках кайданки та резинові палиці. Правоохоронці, у свою чергу, так само зацікавлені в такій увазі з боку юних співгромадян,інформує Мукачівський МВУМВС.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com