Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Іршавські лікарі "під прицілом"

22 жовтня 2014 р., 13:22

Їх контролюють анонімні анкети пацієнтів

Сьогодні у Іршавській центральній поліклініці мешканцям Іршави та району запропонували пройти анонімне анкетування.

Опитувальник нараховує 25 питань і дозволяє оцінити надання послуг швидкої медичної допомоги населенню.В управлінні охорони здоров'я Закарпатської облдержадміністрації, враховуючи відповіді серед населення, планують покращити надання швидкої медичної допомоги.

Чимало охочих відразу ж долучилися до опитування. Станом на 12.00 к.ч. 37 % анкет було заповнено. На питання «Ваші пропозиції для покращення надання швидкої медичної допомоги в вашому населеному пункті?», більшість іршавчан відповіли, що робота медиків влаштовує, але машини швидкої допомоги медикаментами оснащені слабо.

- Метою такого опитування є вивчення стану надання швидкої медичної допомоги населенню нашого району і області зокрема. Для нас оцінка серед населення є об'єктивною відповіддю на пророблену нами роботу, - сказала сімейна медсестра Марія Огняник. - Я 30 років працюю у сфері медицини і дуже радує те, що анкетування показує, що роботою медичного персоналу іршавчани задоволені.

Нагадаємо, нещодавно лікар - гінеколог Іршавської ЦРЛ «Пологове відділення» Іванна Сенина провела відкриту лекцію для школярів і всіх охочих «Як правильно планувати сім'ю», надала повну інформацію про ведення здорового способу життя, зокрема сексуального, розказала про захист різного типу контрацепції, репродуктивне здоров'я, а також здоров'я жінки у період вагітності.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com