Всі новини за Березень 2018 - Спорт

Олександр Белко став чемпіоном України з пауерліфтингу серед учнів ДЮСШ Він є вихованцем СОК ДЮСШ Закарпаття
30 березня 2018 р. 14:50
Ужгород готується до чемпіонату України з годзю-рю карате 30 та 31 березня в м. Ужгород у спорткомплексі «Юність» триватиме чемпіонат України з годзю-рю карате серед дорослих, юнаків, юніорів та дітей. Закарпаття
29 березня 2018 р. 9:35
Молодіжна збірна України з футболу зазнала поразки від Англії у відборі на Євро-2019 Підопічні Головка займають третю сходинку у своїй відбірковій групі Україна
28 березня 2018 р. 16:38
В Ужгороді стартував ІІ етап Західноукраїнської ліги за програмою «Дитяча легка атлетика ІААФ» (ФОТО) В Ужгороді стартував ІІ етап Західноукраїнської ліги за програмою «Дитяча легка атлетика ІААФ». Закарпаття
27 березня 2018 р. 14:45
В Ужгороді готуються до проведення міжнародних змагань із танцювального спорту 21-22 квітня в Ужгороді відбудуться ХVI міжнародні змагання з танцювального спорту «Uzhgorod Open-2018» Закарпаття
26 березня 2018 р. 11:55
Мукачівські спортсмени вибороли першість (Фото) На змаганнях зі слалому Закарпаття
26 березня 2018 р. 11:30
Фехтувальниця з особливими потребами виборола світову бронзу (ФОТО) Йдеться про Надію Дьолог Закарпаття
23 березня 2018 р. 14:00
ОДЮСШ «Спартак» краща в Україні Такі от приэмності Закарпаття
19 березня 2018 р. 13:10
В Ужгороді відбулася «Дитяча Ліга» (ФОТО) IV тур Чемпіонату України з волейболу зібрав у місті 6 команд зі всієї країни. Закарпаття
19 березня 2018 р. 12:25
Українські паралімпійці здобули ще дві медалі В передостанній день змагань Україна взяла срібло і бронзу. Україна
19 березня 2018 р. 8:22
В Ужгороді стартували змагання з волейболу "Дитяча Ліга" (ВІДЕО) У четвер, 15 березня. Закарпаття
17 березня 2018 р. 14:00
В Ужгороді змагатимуться діти-фехтувальники Незабаром Закарпаття
17 березня 2018 р. 11:00
"Динамо" програло "Лаціо" та не вийшло в 1/4 фіналу Ліги Європи Гра завершилася із рахунком 0:2 Закарпаття
16 березня 2018 р. 15:07
Мінспорту заборонило українським спортсменам виступати в Росії Міністерство заборонило планувати і проводити навчально-тренувальні збори на території Росії і участь членів національних збірних команд України з видів спорту у всіх спортивних змаганнях, що проводяться на території РФ. Україна
15 березня 2018 р. 8:17
Спортивне рибальство розвиватиме «Тиса» На Іршавщині є що показати, чим зацікавити. Тепер для гостей працюватиме ще й готельно-ресторанний комплекс «Тиса», який відчинив двері 15 лютого. Закарпаття
13 березня 2018 р. 10:25
На Закарпатті відбувся особливий турнір з шахів та шахмат (ВІДЕО) Змагалися люди з особливими потребами Закарпаття
13 березня 2018 р. 9:10
У Мукачеві відбувся обласний турнір з шахів та шашок серед інвалідів (Фото) Учора, 9-го березня Закарпаття
10 березня 2018 р. 11:30
Закарпатські рятувальники вибороли "бронзу" з футзалу (ФОТО) Вітаємо з успіхом Закарпаття
9 березня 2018 р. 10:10
Закарпатець ледь не став чемпіоном України з боксу Посівши третє місце у фіналі Закарпаття
6 березня 2018 р. 14:50