Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Іршава стала партнером проекту енергоефективності та бюджетних установ

2 березня 2014 р., 14:27

Мери малих міст Закарпаття, їх заступники та працівники міських рад, які задіяні до вирішення проблем, пов’язаних з енергоефективністю освітніх установ, навчалися цими днями на тренінгу.

{338]Представники муніципалітетів шести малих міст Закарпаття дізналися про доступні технологічні рішення в сфері енергоуправління.

Проект «Через енергію надихаємо майбутні покоління», в рамках якого це все відбувалося, фінансується представництвом Європейського Союзу в Україні в рамках програми підтримки реалізації енергетичної стратегії України в галузі енергоефективності та відновлювальних джерел енергії. Нині загальний бюджет проекту складає понад 190 мільйонів євро.

Як зазначили в Іршавській міській раді, яка є партнером проекту, його специфічними цілями є, зокрема, і запровадження енергоефективної моделі опалення дитячого садочка №1 в Іршаві та покращення рівня менеджменту реалізації енергоефективних проектів державними службовцями шести малих міст районного підпорядкування нашої області.

Іван СІДУН, Газета "Новини Закарпаття"

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com