Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

"Кантус" святкує ювілей одразу трьох геніїв (ФОТО)

19 червня 2015 р., 21:00

Нещодавно хор ділився творчістю з краянами

Учора в будівлі, спроектованій відомим чеським архітектором словацького походження Франтішеком Крупкою (атріумі-фойє крайового уряду теперішньої будівлі Закарпатської ОДА), відбувся благодійний концерт під назвою «Бах у будівлі Крупки». 

Із провідними солістами та виконавцями зі Львова, у супроводі камерного оркестру «Leopolis» камерний хор «Кантус» виконав два поліфонічних твори композитора Йогана-Себастіана Баха.Концерт був приурочений одразу до двох вагомих дат — 330 років від дня народження Баха та 130 років з дня народження Франтішека Крупки. 

А його програма створена з композиційним розвитком від мінорних мелодій першої частини кантати №21, через її більш піднесену другу частину, і аж до урочистого, тріумфального настрою гімну «Magnificat».Концерт був благодійним і проводився за запрошеннями, які усі охочі могли отримати у організаторів безкоштовно.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp