Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Ужгородську площу руйнують

11 квітня 2014 р., 15:54

До редакції надійшов лист від ужгородців, які занепокоєні фактами вандалізму на площі Народній.

«Ми, мешканці мікрорайону Галагов (і не тільки), стурбовані фактами вандалізму, які останнім часом мають місце на площі Народній. Свого часу ми з радістю зустріли повідомлення про те, що площу нарешті будуть реконструювати й у нас буде гарне місце для відпочинку. Потім площа дійсно набула цивілізованого вигляду, однак через відомі події довершена не була.

У період подій Майдану на ній будувалися барикади, але майданівці змогли зберегти насадження на площі й не понищили лавиці та бруківку, за що від усіх нас їм велике спасибі. І тим прикріше нам спостерігати, як площу вандали псують зараз. Хтось розмальовує лавиці та клеїть на них наклейки, а хтось просто вириває ще зовсім молоді кущі самшиту.

Закликаємо правоохоронців зберегти центральну адміністративну площу міста від вандалів, а владу просимо віднайти кошти і добудувати площу Народну так, як це було задумано. Дуже сподіваємося, що вже цього літа зможемо комфортно відпочивати біля фонтана на справді гарній європейській площі».

Від редакції. Хочемо додати, що ми також повідомляли про факти вандалізму на площі, однак зараз вона слабо захищена через понищені під час захоплення в період Майдану камери відеоспостереження на адмінбудівлі. Камери пообіцяли відремонтувати. Як, до речі, і двері, які простояли навіть у війну, але були розтрощені під час Майдану. А щодо площі, то сподіваємося, що проект її реконструкції дійсно буде завершеним і місто отримає місце для зручного і затишного відпочинку.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com