Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

На Закарпатті тепер є нові туристичні шляхи

16 серпня 2015 р., 11:01

Їх промаркували у нашому краї іноземці...

Цього року вони свою роботу продовжили на Перечинщині Волонтерами Чеської Республіки, в рамках міжнародних проектів, завершено знакування туристичних маршрутів на території Воловецького району. 

Цього року знакування шляхів продовжено територією Перечинського району. Загальну інформацію з цього надали керівник даного проекту Іво Докоупіл та координатор Христина Студена: "Наприкінці червня та початку липня 2015 року, 20 чеських і словацьких волонтерів, за час дії табору, організованого рухом «Бронтозавр» і рухом «Дуга Есеніки», прознакували ще 72 кілометрів пішохідних туристичних шляхів, на цей раз у Перечинському районі (Перечин, Тур’я Ремета, Лумшори) Закарпатської області. 

Таким чином, загальна протяжність прознакованих пішохідних шляхів у Закарпатській області, з початку проекту (2008 рік), зросла до вражаючих 1300 км. Це при добовій нормі для однієї знакувальної групи – близько семи кілометрів, - повідомили у Воловецькій селищній раді. Більша частина прознакованих шляхів уже зазначена на українських туристичних картах, а їхні GPS координати туристи можуть безкоштовно «скачати» із сайтів за адресами: www.podkarpatskarus.net/gps.htm www.wikiloc.com/wikiloc/user.do?id=1114941"


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp