Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Мукачево фестивалитиме кожні два-три місяці

18 січня 2016 р., 12:52

Аби містечко не пустувало

Cьогодні в Мукачеві відбулася підсумкова прес-конференція за участі представників оргкомітету фестивалю «Червене вино-2016», керівництва міста та експертів.

З журналістами зустрілися міський голова Андрій Балога, заступник голови оргкомітету фестивалю Максим Адаменко, а також експерти з туризму Федір Шандор та Олександр Коваль, - повідомляє прес-служба Мукачівської міськради.

Андрій Балога насамперед зазначив, що цьогоріч було змінено локація проведення фестивалю і це позитивно вплинуло якість фестивалю. «Ми не очікували такої кількості туристів. Якщо в попередні роки до нас приїздило 50 тисяч, то цього року – 75-80 тисяч. Це і місцеві жителі, а також туристи з усієї країни та закордону», - констатував міський голова.

Червене вино 2016 (Відео)

Наразі вже ведеться підготовка до «Червеного вина-2017». «Ми вже проаналізували недоліки фесту. Мова йде про брак місця і розширення доріжок, безпеку та роботу охорони під час фестивалю, розвантаження прилеглих до парку вулиць від транспорту і так далі. Думаю, що оргкомітет «Червеного вина» має працювати цілий рік, – зазначив на прес-конференції Андрій Балога.

Планується організовувати фестивалі в парку раз у два-три місяці. Фестивальне містечко буде задіяно й до Днів Мукачева. Окрім того плануємо провести тут фестиваль пива, ярмарки меду та інші заходи.
Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp