Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

На Закарпатті майже триста тисяч пенсіонерів. Середній розмір виплат - 1400 гривень

18 лютого 2016 р., 21:30

Фахівці підсумували робочий рік.

Під головуванням заступника голови облдержадміністрації Олександра Петіка відбулося розширене засідання колегії головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області. У засіданні взяли участь начальники управлінь в районах та містах, а також об’єднаних управлінь області. 

Фахівці підбили підсумки роботи за 2015 рік.
«На обліку в Закарпатській області перебувають 288 тисяч одержувачів пенсій. Середньомісячний обсяг виплати становить 440 мільйонів гривень. Середній розмір пенсійної виплати на одного одержувача складає 1423 гривні», - поінформувала начальник головного управління області Анастасія Пентек.

За словами посадовця, пріоритетні завдання Фонду на 2016 рік - покращення якості обслуговування громадян, підвищення прозорості пенсійної системи.

У найближчій перспективі передбачається забезпечення обслуговування громадян на базі централізованих інформаційних технологій. За допомогою веб-порталу електронних послуг громадяни зможуть відслідковувати свої відрахування із заробітної плати та розмір соціальних внесків, що стане стимулом для легалізації заробітних плат. «Наразі триває процес реорганізації шляхом злиття деяких управлінь Пенсійного фонду. Таке об’єднання є суто організаційним, оптимізовано лише керівний склад», - наголосила А. Пентек.

Начальник Мукачівського об’єднаного управління Вільгельм Гунгредер проаналізував результати об’єднання двох управлінь. За його словами, злиття позитивно вплинуло на систему обслуговування громадян, зокрема застрахованих осіб і страхувальників. Тобто, бази міста і району знаходяться в одному управлінні, що дає можливість спеціалісту надати відповідь застрахованій особі чи пенсіонеру в повному обсязі, не відсилаючи до міста чи до району. Позитивні зрушення після об’єднання відбулися також при виконанні річного завдання по надходженню коштів. Позитивом об’єднання управлінь є і зменшення обсягів проведення перевірок банківських установ, адже до об’єднання перевірку однієї банківської установи проводили спеціалісти і міста, і району. Зараз такі перевірки здійснює один спеціаліст об’єднаного управління.
Оптимізація структури територіальних органів Пенсійного фонду - важливий крок на шляху створення якісно нової пенсійної системи, головна мета якої якість та доступність надання послуг, - вважають фахівці.
Заступник голови ОДА Олександр Петік подякував спеціалістам за плідну працю в минулому році і побажав успішно впроваджувати в життя заплановані реформи.
Інформує прес-служба ОДА

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com