Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Батько вбитого в Ужгороді індуса, не може сказати правду дружині

12 квітня 2016 р., 18:41

Ця звістка може її вбити...

У скорботу поринув будинок 24-річного Пранави в Музафарнаджарі після того, як прийшла звістка, що він був вбитий в Ужгороді, де навчався на медичному факультеті місцевого вузу. 48-річний батько студента, який керує місцевою газетою, сказав, що в його сина були великі мрії: "У нього були плани поїхати в США, щоб вивчити кардіологію".

Пармеш Шанділя вбитий горем через смерть свого сина, але чоловік зумів приховати сум заради дружини Урміле, в якої хворе серце. Вона досі не знає про трагедію, яка спіткала сім'ю. "Я не впевнений, що вона виживе, дізнавшись про смерть нашого сина", - сказав Шанділя. Він додав, що його дружина була дуже прив'язана до Пранави, їхнього молодшого сина: "Вона дуже прив'язана до нашого сина. Я не знаю, як довго буду взмозі приховувати правду від неї".

У подружжя є ще двоє дітей: 28-річний Мукул, що працює адвокатом в Делі, і 26-річна дочка на ім'я Камакші.

Батько отримав інформацію про напад на свого сина в неділю через агента з Делі, який допоміг Пранаву переїхати в Україну.

Міністр із зовнішніх зв'язків Індії Сушма Сварадж поділилась інформацією про вбивство індійських студентів через офіційну сторінку у твіттері. "Я співчуваю, два індійські студенти Пранав Шанділя (Музафарнаджар) і Анкур Сінгх (Газіабад) були вбиті в Україні у ніч на 10.04.2016", - йшось у повідомленні. Крім того, вона висловила свої співчуття сім'ям загиблих та обіцяла допомогти.

The Times of India, переклад Karpatnews.in.ua

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com