Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Ужнрпрлців запрошуюьб до участі у конкурсі нестандартної фотографії

14 квітня 2016 р., 19:01

Вже 27 квітня.

Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості "ПАДІЮН" в рамках фестивалю «Арт-революція» оголошує конкурс нестандартної фотографії «Фото.Арт.Революція».

Зроби свою революцію у фотографії! Ламай стереотипи! Вийди за рамки! Ми вітаємо сміливі роботи, незвичні ракурси, ігнорування правил і стандартів. Ми не робимо жанрових обмежень. Правила існують, щоб їх порушувати!- мінформують організатори у мережі "Фейсбук".

Умови:

1. До участі у Фотоконкурсі допускаються професійні фотографи та фотолюбителі. Від одного учасника приймається не більше 3-х робіт.

2. До конкурсу допускаються роботи всіх фотографічних жанрів без обмежень. Головна умова - нестандартність.

3. Приймаються фотографії в електронному вигляді розміром 30х45 см, 300 dpi, формат - JPG. (Можливий також квадратний формат 30х30 см)
Зображення повинно бути без полів, псевдопаспарту, рамок і надписів.
Роботи надсилати на електронну пошту photo.zerno@gmail.com до 23 квітня 2016 року включно.
У листі необхідно вказати назви робіт, рік фотозйомки, прізвище, ім’я, по батькові автора, місце проживання, контактний телефон. У темі листа обовʼязково вкажіть: «Фото.Арт.Революція».

4. До конкурсу не допускаються роботи, які пропагують насильство, релігійну та етнічну ворожнечу, містять політичну рекламу, пропагують погані звички (алкоголізм, наркоманію, тютюнопаління).

5. Фотографії, які не відповідають зазначеним у цьому Положенні вимогам, не розглядаються.

6. Оргкомітет залишає за собою право публікації робіт з виставки в періодичних виданнях (в тому числі й електронних, без виплати гонорару), а також їхнє розміщення на електронних носіях та в Інтернеті з некомерційною метою (із збереженням права інтелектуальної власності автора фотороботи) і експонування з метою популяризації Фотоконкурсу.

7. Кращі, на думку журі, роботи будуть надруковані за кошти організаторів та розміщені на фотовиставці в приміщенні Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості "ПАДІЮН". Автори найкращих робіт будуть нагороджені дипломами та цінними подарунками.

Відкриття фотовиставки – 27 квітня в рамках фестивалю «Арт-революція».


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com