Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Ужгородці з особливими потребами влаштували скандал на сесії міськради

14 липня 2016 р., 12:00

Кажуть, що влала "зливає" їх тендер

Що обурило людей?

14 липня в Ужгороді пройшло перше засідання п’ятої сесії Ужгородської міської ради. На ньому зареєструвалося 32-є депутатів.

Розпочалося воно з гімну і скандалу. Олександр Лизанець, голова Закарпатського обласного осередку Української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату, а також учасник Федерації і місцевий активіст Олександр Опачко виступили зі критикою дій Ужгородської міськради. Вони повідомили, що Ужгородська міськрада банально “зливає” тендер на приміщення котельні для згаданої вище Федерації. Там, нагадаємо, має бути створений реабілітаційний центр для всіх людей, у тому числі “атошників” з ураженнями опорно-рухового апарату.

Мова йде, як виявилося, про виділення коштів для інвалідів. Адже раніше Ужгородська мерія обіцяла їм 2 мільйони, а згодом вирішила зменшити цю суму до 100 тисяч.

Втім, як запевнив мер Ужгорода Богдан Андріїв, це тимчасова дія, пов’язана з особливостями бюджетного законодавства. І вже наступної сесії розмір допомоги, за словами чиновника, буде збільшено.

Микола Журавльов, ужгородський військовий комісар, також виступив на сесії Ужгородської міськради. Він попросив всіх підтримати ідею створення реабілітаційного центру для інвалідів.

“Шановні депутати, Треба думати про національну ідею і національний інтерес”, - зауважив комісар. Він попросив міську раду не ділити Україну і не ганьбити захисників країни, які загинули на Сході, або й повернулися.

“Депутатський корпус повністю підтримує будівництво спортивно-реабілітаційного комплексу для інвалідів”, - запевнив Б.Андріїв.

Як пояснили працівники фінансового управління Ужгородської міськради, з метою приведення показників бюджету до норми, потрібно було змінити суму. Мова йде про 10% від 1 мільйону гривень (раніше мало бути 20 мільйонів), тобто 100 тисяч. Що ж до обіцяних двох мільйонів, то їх мерія обіцяє таки виділити вже у іншому правовому полі.

Натомість активісти наполягають, що внаслідок цієї затримки з виділенням коштів матимуть проблеми з тендером.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp