Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Вирубка лісу турбує депутатів

5 серпня 2016 р., 12:00

Обранці занепокоєні

Такими реаліями.

Та переймаються сільським спортом

У ході роботи першого пленарного засідання четвертої сесії облради депутат Андрій Шекета звернувся з резонансним запитом щодо незаконної вирубки лісу вздовж українсько-словацького кордону. Цей запит підтримано в сесійній залі на направлено на розгляд до прокуратури Закарпатської області.

В іншому запиті, який подав Іван Куцина, йдеться про виділення коштів для штучного покриття спортивного майданчика Буштинської гімназії-інтернату гуманітарного профілю І-ІІІ ст., що на Тячівщині.

З аналогічним проханням звернувся і депутат Михайло Софілканич. Він клопотав про штучне покриття спортмайданчика в смт Чинадієво Мукачівського району. Як зазначив депутат, цей спортмайданчик збудували за рахунок спонсорської допомоги .Є відповідний звіт про його готовність. То ж громада буде щиро вдячна депутатам облради за позитивне вирішення питання.

Депутати підтримали обидва «спортивні» запити. Адже для сучасної громади об лаштовані спортмайданчики дадуть змогу підтримувати гарт тіла , характеру та навіть душі.


Прес-служба облради

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com