Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

У Закарпатті понад 200 іноземців отримали податковий номер

19 серпня 2016 р., 18:55

Інформація від закарпатських податтківців

Податковий номер необхідний громадянам інших країн для здійснення в Україні іноземних інвестицій, реєстрації нерезидента суб’єктом підприємницької діяльності чи працевлаштування, проведення операцій з рухомим чи нерухомим майном, оформлення спадщини або подарунків.

Загалом, з початку 2016 року в Закарпатській області в Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків зареєстровано 16 203 громадяни. Кількість змін реєстраційних даних, які надійшли до Державного реєстру протягом семи місяців 2016 року становить 28 992. Фізичні особи змінювали прізвища, місце проживання, паспорт тощо.

Варто зазначити, що органи ДФС ведуть облік фізичних осіб – платників податків як громадян України, так і громадян інших країн, за податковими номерами. Про зміни облікових даних фізичні особи повинні повідомляти органи ДФС протягом місяця з дня виникнення змін шляхом подання відповідної заяви.

Громадяни, які тимчасово перебувають за межами населеного пункту проживання, отримання доходів, місцезнаходження іншого об’єкта оподаткування, можуть звернутися за отриманням документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі, до будь-якого територіального органу ДФС.

Відомості з Державного реєстру використовуються контролюючими органами виключно для здійснення контролю за дотриманням податкового законодавства України та є інформацією з обмеженим доступом, крім відомостей про взяття на облік фізичних осіб – підприємців та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність.

Реєстр створений для забезпечення єдиного державного обліку фізичних осіб, які зобов’язані сплачувати податки, збори у порядку та на умовах, що визначаються Податковим кодексом України та іншими нормативно-правовими актами України.

 ДФС у Закарпатській області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com