Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

На Закарпатті за зниженими ставками розмитнено 78 авто

8 вересня 2016 р., 11:01

Розмитнення займає всього 2 години

Закарпатці не поспішають їхати до сусідів за новими автомобілями.

– За період дії Закону України від 31 травня 2016 року №1389-VIII в зоні діяльності Закарпатської митниці ДФС громадянами ввезено та розміщено в митний режим «імпорт» 78 легкових автомобілів. Найбільше громадяни надають перевагу автомобілям середнього класу, а саме «VOLKSWAGEN» та «SKODA» 2011 – 2013 років виготовлення, – зазначає Володимир Колесніков, начальник Закарпатської митниці ДФС.

За словами керівника митного відомства, орієнтовна сума податків під час митного оформлення автомобілів середнього класу становить від 55 до 85 тис. грн. Наразі до бюджету від цих оформлень автомобілів за зниженими ставками надійшло більше 7 млн грн.

– Максимальний час, який громадяни витрачають на здійснення митного оформлення – 2 години, – каже Володимир Колесніков.

Як підкреслює начальник Закарпатської митниці ДФС, практично усі автомобілі, митне оформлення яких відбулося в зоні діяльності очолюваного відомства, походженням з Європейського Союзу.

Нагадуємо, відповідно до Закону №1389, тимчасово, до 31 грудня 2018 року встановлені знижені ставки акцизного податку на легкові автомобілі, що використовувалися.

Нормами Закону №1389 встановлено, що знижені ставки акцизного податку не застосовуються якщо легкові автомобілі мають походження з країни, визнаної державою-окупантом згідно із законом України та/або визнаної державою-агресором по відношенню до України згідно із законодавством, або ввозяться з території такої держави-окупанта (агресора) та/або з окупованої території України, визначеної такою згідно із законом України.
ДФС у Закарпатській області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com