Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Закордонний паспорт подешевшав

5 жовтня 2016 р., 11:55

Вартість складає 391 грн. 47 коп.

З 1 жовтня набрав чинності Закон України, яким внесені зміни, зокрема, до Декрету Кабінету Міністрів України “Про державне мито”. Відповідно до законодавчих нововведень при оформленні паспорта громадянина України для виїзду за кордон державне мито не справляється. Тобто закордонний паспорт став дешевшим на 170 гривень.

З відміною держмита втратили актуальність і позовні заяви деяких активістів, які наполягали, що вартість документа дорівнює вартості держмита.

Наразі, аби оформити паспорта громадянина України для виїзду за кордон, потрібно сплатити два обов’язкові платежі: вартість адміністративної послуги ( ці гроші залишаються у місцевому бюджеті) та вартість бланка. На сьогодні загальна сума оплати при оформленні закордонного паспорта з безконтактним електронним носієм (чипом) складає 391 грн. 47 коп. Паспорт без електронного чипа обійдеться дешевше – 325 грн. 47 коп. У випадку прискореного оформлення документа паспорт з електронним чипом обійдеться у 478 грн. 62 коп., без чипа – 412 грн. 62 коп.


Ольга Поштак,

головний спеціаліст із зв’язків з громадськістю та ЗМІ ГУДМС України в Закарпатській областіОстанні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com