Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Село Довге врятують від бездоріжжя

12 жовтня 2016 р., 13:40

Наступного року.

Там планують капітальний ремонт.

Цього року на ремонт автодороги «Перечин – Свалява – Довге» в межах с.Довге, що на Іршавщині, було заплановано 6,6 мільйона гривень, у тому числі 6 мільйонів – із Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) і 600 тисяч – із місцевих бюджетів. Оскільки ДФРР виділив тільки половину запланованої суми – 3 мільйони гривень, ремонтні роботи вдалося зробити частково. 5-кілометровий відрізок дороги – від церкви в с.Довге в бік Липецької Поляни (Хустський район) – так і залишається в жахливому стані. Можливості проведення ремонту наступного року розглянув Геннадій Москаль у ході робочої поїздки на Іршавщину.

– Ямковий ремонт тут робити нереально, оскільки асфальтного покриття практично не залишилося, – зазначає голова ОДА. – Потрібен капітальний ремонт, у тому числі заміна розбитого водовідведення, яке встановлювали ще за часів Австро-Угорщини. Цієї осені починати роботи не можна – немає ні коштів, ні погодних умов. Тому плануємо провести капітальний ремонт від Довгого до Липецької Поляни наступного року. Сільські голови отримали доручення підготувати необхідну проектно-кошторисну документацію, а поки що дорожнє покриття вирівняють за допомогою грейдера.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com