Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В Ужгороді покажуть роботи людей з особливими потребами (ФОТО)

1 грудня 2016 р., 19:02

Вже завтра

2 грудня.

В Ужгородському прес-клубі відбудеться прес-конференція головною темою якої стало проведення в Ужгороді виставки "Творчість особливих людей Закарпаття".

Детальніше про мистецький захід розказав Денис Сухотін, голова Закарпатського обласного товариства інвалідів (ВОІ СОІУ): «Нещодавно ми підготували видання «Творчість особливих людей Закарпаття». Книжка викликала досить серйозний суспільний інтерес і вирішили ці роботи й інші роботи показати не у вигляді репродукцій та фото, а в реальності. Допомогли нам Управління культури Закарпатської ОДА та голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, надавши приміщення холу-атріуму ОДА терміном на 2 тижні: з 2 по 16-те грудня. Ми зібрали понад 300 експонатів близько сотні учасників. Великий творчий спектр робіт, починаючи від мальованих картин до різьби по дереву. Ми зможемо ще раз продемонструвати, що людина з інвалідністю – це не вирок. А люди, які мають проблеми із здоров’ям зможуть самовиразитися, показуючи свою жагу до життя». На виставку запрошено багато учасників, серед них представники консульств, громадських організацій, підприємств тощо.

Виставка відкриється об 11.00. Частина учасників з Ужгорода, Мукачева, Іршави будуть присутніми, учасники з більш віддалених міст та районів передали свої роботи.

Василина Марко, директор Закарпатського регіонального центру «Вибір» додала, що подібна виставка 6 грудня відкривається у Верховній Раді України. Туди закарпатці повезуть найкращі роботи майстрів з тих, що експонуватимуться в Ужгороді. Виставки присвячені Дню інваліда, який відзначають 3 грудня. «Ми проводимо свої заходи незалежно від того, є той день чи ні, - каже Василина Марко.- До речі, перша така виставка проходила в обласному краєзнавчому музеї 17 рудня рік тому і називалася «Світ без меж». Тоді взяли участь 27 учасників. Захід мав широкий резонанс. Ці люди повинні бути інтегровані у суспільство».

українка 01.12.2016 19:03 IP: 10.27.92.178
Всі люди з особливими потребами повинні бути інтегровані в суспільство. У нас в цьому питанні дуже великі проблеми. Людині з інвалідністю важко знайти роботу. Нам потрібно ставати цивілізованими людьми якщо ми прагнемо в Європу. І кожен роботодавець повинен пам"ятати заповідь - допомогти ближньому.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com