Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

На спортивно-реабілітаційний центр інвалідів шукають благодійні кошти

9 липня 2017 р., 19:32

Закарпатський обласний осередок Української федерації спорту інвалідів із ураженням опорно-рухового апарату займається створенням спортивно-реабілітаційного центру інвалідів.

Для цього, згідно з рішенням міськради, взяв у оренду на 49 років комплекс будівель колишньої котельні площею майже 2000 квадратних метрів в Ужгороді на вул. Ф. Тіхого.

Для реконструкції цих споруд торік із міського, обласного й державного бюджету було виділено 3 500 000 грн. Тут провели цілий комплекс робіт, однак наразі будівництво заморожене через відсутність фінансування. Для завершення спортивно-реабілітаційного центру необхідно ще 30 млн грн.

Створення такого центру дасть змогу забезпечити належні умови для занять спортом людям із обмеженими фізичними можливостями, яких тільки в Ужгороді налічується близько 6000 осіб, а їх поки залучено до цієї потрібної для них справи лише 60. Новий центр відкриє перспективи іще для 160- ти. З них по 40 займатимуться волейболом і баскетболом, 60 – настільним тенісом, по 10 – пауерліфтингом і фехтуванням. Планується й бадмінтон для легко уражених. До речі, тут матимуть змогу займатися спортом і здорові люди, в першу чергу діти-сироти та з малозабезпечених сімей. Не варто забувати й про те, що на Сході України йдуть бої, чимало молодих хлопців отримують важкі поранення та стають інвалідами. Їх також потрібно буде витягувати з депресії, повертати до нормального життя, а для цього спортивно-реабілітаційний центр ой як пригодиться. І про це потрібно думати вже сьогодні. Загалом за планом центр прийматиме до 20000 чоловік на рік.

Коли ми бралися за цей проект, то всі казали, що в нас нічого не вийде. Що це нереально. Що навіть не розпочнемо будівельних робіт. Але ми не будемо здаватися. Скільки б на це не пішло сил і часу – центр з’явиться й працюватиме. Наступного року з обласного бюджету нам обіцяють виділити ще 5 000 000 грн – є вже відповідний проект рішення. Ми ведемо переговори з закордонними партнерами для подачі заявки на отримання гранту ЄС. Але зараз нам потрібні кошти, які дозволять зробити певні невідкладні будівельні роботи, затягування з проведенням яких призведе до руйнації конструкцій, а відтак – до здорожчання самого проекту.

Тож Закарпатський обласний осередок Української Федерації спорту інвалідів із ураженням опорно-рухового апарату просить усіх небайдужих співвітчизників і зарубіжних друзів України, спонсорів і меценатів перераховувати кошти для будівництва спортивно-реабілітаційного центру в Ужгороді для інвалідів і учасників АТО на рахунок нашої організації в ПАТ КБ Приватбанк: п/р 26004053909822, код ЄДРПОУ 37231258, МФО 312378.


Схожі новини

Спортивно-реабілітаційний центр для людей з особливими потребами ще на один крок наблизився до відкриття
Створення спортивно-реабілітаційного центру в Ужгороді "зависло" ще на тиждень-два
В Ужгороді дали старт будівництву унікального спортивно-реабілітаційного центру (ФОТО)
Митці Закарпаття допомагають створити "Відродження" для людей з особливими потребами (ВІДЕО)
Ужгородські гвардійці допомагають реабілітаційному центру
У Сваляві пропонують незавершене будівництво під створення реабілітаційного центру
Тему проблем у фінансуванні будівництва реабілітаційного центру в Ужгороді порушать у п’ятницю
На Міжгірщині оселився хижак із сафарі (Фотофакт)
Ольга Травіна: облдержадміністрація підтримує проект побудови реабілітаційного центру для воїнів АТО в Ужгороді
У ведмедів на Міжгірщині народилися "діти" (Фото, Відео)

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com