Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Інноваційна діяльність Закарпатської області

12 червня 2018 р., 13:10

У 2017р. інноваційною діяльністю займались 12 промислових підприємств

Що складає 9,0% від загальної кількості промислових підприємств, що обстежувалось, з них 5 – у машинобудуванні, по 2 – у текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів та хімічній промисловості, по 1 – у виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції, виробництві харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів та у виробництві іншої продукції.

Із загальної кількості інноваційно активних підприємств 41,7% розташовано у м.Ужгород, по 16,7% – м. Мукачево та по 8,3% – Берегівському, Іршавському, Мукачівському, Перечинському та Тячівському районах.

Впровадженням технологічно нової чи значно удосконаленої продукції займалось 4 промислових підприємств. Ними впроваджено у виробництво 8 видів нової для підприємства інноваційної продукції, з них 5 – у м.Ужгород, по 1 – м.Мукачево, Перечинському та Тячівському районах.

У 2017р. інноваційні процеси впроваджували 7 промислових підприємств області. Ними впроваджено 7 процесів, з яких 6 маловідходних та ресурсозберігаючих.

Упродовж 2017р. на здійснення інновацій у промисловості було витрачено
26,2 млн.грн. Основним джерелом фінансування інноваційної діяльності, як і в минулі роки були власні кошти.

У минулому році інноваційну продукцію реалізовували 9 промислових підприємств області, з них 6 – реалізовували інноваційну продукцію за межі України. Ними реалізовано інноваційної продукції на суму 358,1 млн.грн у т.ч. за межі України на 162,3 млн.грн.


Начальник управління аналізу статистичних даних Ірина Панчук

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com