Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

УВАГА! На Закарпатті працюють "гарячі" лінії для роз’яснення умов мобілізації та попередження провокацій

31 липня 2014 р., 13:51

Необхідно пам’ятати, що сьогодні на території всієї країни працюють диверсійні групи, завдання яких – внести розбрат у суспільство, тим самим дестабілізувати ситуацію в Україні.

У Закарпатській області продовжуються поширюватися неправдиві чутки про третій етап часткової мобілізації. Зокрема, про те, що до армії забирають юнаків без попередження. Такі новини – результат роботи диверсантів, спрямований на дестабілізацію ситуації в Україні та в Закарпатті зокрема. 

Обласний військовий комісаріат вкотре звертає увагу: та кількість повісток, яку отримують закарпатці не відповідає тій кількості краян, які будуть мобілізовані. Під мобілізацію потрапляють ті, хто вже має досвід військової служби. 

Все про третю хвилю мобілізації на Закарпатті ви можете прочитати за посиланням.

Для уточнення умов часткової мобілізації, повідомлення про порушення з боку представників військкоматів, силових органів в області відкрито «гарячу» телефонну лінію 0800-501-484 (працює з 6:00 до 22:00). 

Також про ці випадки можна повідомляти за цілодобовим номером УМВС - 61-25-11 (чергова частина). 

Якщо краяни стали свідками вчинення провокацій на території області (навмисне поширення неправдивої інформації щодо мобілізації, роздмухування конфліктів тощо), прохання терміново повідомляти про такі факти за телефонами: 

УМВС - 61-25-11 (чергова частина); 
СБУ - 61-31-00 (чергова частина); 
Обласний військовий комісаріат – 67-20-67 (чергова частина); 
Чопський прикордонний загін 71-13-86, 71-13-22 (чергова частина); 
Мукачівський прикордонний загін – (0231) 2-25-21. 

За цими ж номерами необхідно телефонувати, якщо були виявлені факти незаконних дії з боку силових структур (якщо відомо про вимагання/ передачу хабарів, порушення механізму часткової мобілізації, незаконні дії представників правоохоронних органів). 

Для недопущення провокацій на території області, припинення поширення неправдивої інформації, що спричиняють конфліктні ситуації у краї, усі закарпатці мають бути максимально уважними! Необхідно пам’ятати, що сьогодні на території всієї країни працюють диверсійні групи, завдання яких – внести розбрат у суспільство, тим самим дестабілізувати ситуацію в Україні. Виявити та притягнути до відповідальності таких осіб – завдання кожного. 
Прес – центр ОДА

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com