Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

ОПОРА оголошує додатковий відбір кандидатів на роботу виборчого омбудсмена на Закарпатті

26 липня 2018 р., 18:10

А також Вінницькій, Одеській та Чернівецькій областях

Омбудсмени та омбудсменки працюватимуть під час наступних трьох виборчих кампаній, серед яких загальнодержавні президентські та парламентські вибори 2019 року, місцеві вибори 2020 року та міжвиборчий період.

Подавати свої заявки ОПОРА запрошує мешканців вищевказаних областей, які є принциповими, комунікабельними та мають досвід в галузі правозахисту та/або виборів, працюють аналітиками, експертами, радниками, адвокатами, фахівцями неурядових організацій або в приватній сфері, зацікавлені в процесах трансформації держави, реформі правоохоронних органів та судів, справедливих виборах, додержанні прав людини та невідворотності покарання за виборчі злочини.

Громадськими омбудсменами не зможуть бути люди, які працюють в органах державної влади та місцевого самоврядування, мають представницький мандат, є представниками політичних партій та окремих кандидатів, а також особи, засуджені за вчинення важких, особливо важких, корупційних та виборчих злочинів.

Щоб стати захисником виборчих прав, необхідно до 30 липня 2018 року заповнити електронну форму, що включатиме резюме кандидата та мотиваційне есе на тему «Найбільші проблеми виборчого процесу в Україні. Як їх подолати».

Після відбору кандидати навчатимуться на спеціально розробленій сертифікованій програмі «Школа громадського омбудсмена із захисту виборчих прав» на базі Українського католицького університету.

Що омбудсмени та омбудсменки робитимуть у регіонах? Моніторитимуть та аналізуватимуть діяльність поліції, прокуратури, судів щодо розслідування виборчих злочинів. Розроблятимуть і розповсюджуватимуть інформаційні й аналітичні матеріали про ефективність розслідування виборчих злочинів у регіоні, в якому вони працюють. Постійно комунікуватимуть з правоохоронними органами, суб'єктами виборчого процесу, громадянами, журналістами та ГО щодо профілактики, протидії виборчих злочинів та їх розслідування. Консультуватимуть, надаватимуть правову допомогу та інформаційно підтримуватимуть громадян щодо захисту їхніх виборчих прав.

Дізнатись детальніше про мандат регіонального омбудсмена та заповнити електронну форму можна за посиланням.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com