Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Як Посол Кіпру зі Смоланкою зустрічався (ФОТО)

10 серпня 2018 р., 18:00

Вчора

У четвер, 9 серпня, ректор УжНУ професор Володимир Смоланка зустрівся з Послом Республіки Кіпр в Україні Луїсом Телемаху.

Дипломат перебуває на Закарпаття з ознайомчим візитом з метою налагодження ділових стосунків між нашими країнами у різних сферах – передовсім у розвитку альтернативних джерел енергетики, туризму та рекреації, і, звісно, освітніх та науковій сферах.

У ході розмови В.Смоланки з очільником дипломатичної місії Кіпру в Україні Луїсом Телемаху обговорювалися питання формування нових векторів співпраці української та кіпрської вищої освіти і науки, спільні євроінтеграційні кроки, підготовку конкурентноздатних фахівців. Посол запевнив керівника УжНУ у своїй готовності всебічно сприяти підтримці налагодженню нових контактів з науковцями кіпрських університетів та науково-дослідних інститутів. У ході розмови було наголошено на важливості підготовки спільних наукових проектів, що суттєво вплине на розширенні обміну досвідом.

Поглиблення співпраці дасть можливість студентам УжНУ навчатися за програмою мобільності Еразмус+ у провідних університетах Республіки Кіпр. Зокрема, йшлося, про те, що до партнерів УжНУ найближчим часом додадуться Університет Кіпру, Університет у Нікосії та Східно-Середземноморський університет.


Інформаційно-видавничий центр УжНУ

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp