Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

У Британії всіх безхатьків розселять по квартирах

10 вересня 2018 р., 11:04

У Британії пообіцяли забезпечити житлом усіх безхатьків.

Влада Великої Британії має намір до 2027 року повністю викоренити бездомність у країні. На ці цілі додатково буде виділено ₤100 млн.


Як мовиться в повідомленні Міністерства житлового будівництва і місцевого самоврядування, в рамках стратегії щодо боротьби з бездомністю влада планує до 2022 року вдвічі зменшити кількість людей, які залишилися без прихистку. Їм нададуть тимчасове або соціальне житло.

«Ніхто не має залишатися на вулиці, тому ми повинні робити все можливе, щоб допомогти найвразливішим в нашому суспільстві людям дістати необхідну підтримку. Ми визнаємо, що це складне завдання, але ми повинні розв’язувати фундаментальні проблеми і допомагати людям змінити своє життя», — наводяться в повідомленні слова прем’єр-міністра Великої Британії Терези Мей.

Згідно з дослідженням університету Херіота-Ватта в Единбурзі, кількість безхатченків на Туманному Альбіоні до 2041 року може зрости більш ніж удвічі, досягнувши 575 тис. чоловік, якщо уряд не змінить політики щодо доступного житла і боротьби з бідністю.

Кількість бездомних у Великій Британії, за даними за 2016 рік, становила 236 тис. осіб. При цьому тих, хто живе на вулиці, було 9,1 тис. чоловік. Кількість останніх до 2041-го може зрости до 40,1 тис., вважають дослідники.

Безхатьками в доповіді визнаються ті, в кого немає свого або орендованого житла, ті, хто живе в соціальних притулках, нічліжках і тимчасовому помешканні.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp