Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Документи на створення Мукачівської ОТГ будуть подані до ОДА вже зовсім скоро

14 вересня 2018 р., 11:23

Про це йшлося на зустрічі із представниками ЗМІ

Наприкінці вересня – на початку жовтня очікується подання документів до ОДА щодо надання адміністрацією висновку про створення Мукачівської ОТГ. 5 сільрад прийняли рішення про приєднання до Мукачева, міська рада також дала згоду на їх приєднання. Про це сьогодні повідомив на прес-конференції в Закарпатському Центрі розвитку місцевого самоврядування його директор Іван Дем’янчук.

«За останні 3 місяці чуда не сталося – облдержадміністрацією так і не підписано жодного висновку по жодній ОТГ і не прийнято остаточних рішень по тих громадах, які могли би бути створені в 2018 році і перейти на прямі міжбюджетні відносини в 2019 році, - повідомив Іван Дем’янчук. – Але 5 сільрад прийняли рішення про приєднання до Мукачева. До кінця вересня або, можливо, на початку наступного місяця уже буде подано документи до ОДА на створення Мукачівської ОТГ в рамках закону про міста обласного значення. До ОТГ, крім Мукачева, бажають увійти села Нове Давидково, Шенбор, Павшино, Нижній Коропець і Лавки».

Далі створення Мукачівської ОТГ залежатиме від рішення Закарпатської ОДА.
Час Закарпаття

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com