Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Неповнолітніх, які вчинили злочин тепер не саджатимуть за грати

24 січня 2019 р., 11:45

Неповнолітні злочинці залихаться непокараними.

В Україні стартував новий пілотний проект «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину». Це практика усіх цивілізованих країн й альтернатива тюремним покаранням для неповнолітніх, які вперше вчинили легкий або середньої тяжкості злочин та розкаюються.

Така дитина може виправитися за участі медіатора – адвоката системи безоплатної вторинної правової допомоги й не потрапити за грати. Разом вони можуть знайти порозуміння з жертвою злочину, відшкодувати завдану шкоду, пройти курс реабілітації, попрацювати з психологами, щоб у майбутньому назавжди відмовитися від хибного шляху.Результатом успішного проходження програми стане закриття кримінального провадження без вироку.

Поки що програма стартувала у 6 регіонах: Донецькій, Львівській, Луганській, Миколаївській, Одеській та Харківській областях, але в подальшому буде розширена на всю Україну.

{g}
Прес-служба Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp