Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Гурт "4исла" презентував пісню (АУДІО)

12 лютого 2019 р., 17:40

На втіху шанувальникам

Закарпатський гурт "4исла" випустив нову пісню. Пісня "Словно птицы" відрізняється від інших доробків гурту досить важким звучанням та стрімкістю. Наразі це другий сингл з серії релізів, що розпочався піснею "Открой мне дверь". На даний момент гурт вирішив відмовитися від накопичення матеріалу для альбому. "Ми любимо альбомний формат, але сьогодні, на жаль, він вже не є актуальним, а ми хочемо, щоб почутою була кожна наша пісня", - пояснюють хлопці. Автором обкладинки виступив дизайнер Борис Рабел."Ми живемо в світі тотальної оригінальності, де бажання самовиразитися будь-яким способом стало трендом однаковості і невиразності. Згадайте, як писав Пастернак у "Докторі Живаго": "Всякая стадность – прибежище неодаренности. Истину ищут только одиночки и порывают со всеми, кто любит ее недостаточно". І досі Істина нікому й не потрібна", - розповідає про пісню автор і виконавець Геннадій Донецький."Здавалося б, ддавно розкриті всі таємниці: все найпотаємніше, аморальне або просто бруд обговорюється всюди - і в соцмережах, і на телеканалах. Та тільки ніщо з цього не приносить задоволення - тільки спустошеність і постійне відчуття неспроможності і майже безперервної депресії. І ходять люди порожніми коробками, розчавлені інформаційним пресом і наскрізь діряві від численних суспільних маніпуляцій. А світ давно перетворився на такий собі моральний сортир. І мені дуже хочеться вірити, що колись настане час по Булгакову, коли "не будет власти ни кесарей, ни какой-либо иной власти. Человек перейдет в царство истины и справедливости, где вообще не будет надобна никакая власть", - коментує Геннадій Донецький.

4исла існують з 2005 року. За цей час гурт випустив 2 повноформатні альбоми, 7 синглів та 6 відеокліпів. Раніше гурт анонсував серію синглових релізів, які мають вийти впродовж поточного року.

Слухайте тут:Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com