Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Міськрада Ужгорода вирішила реконструювати Театральну площу

15 лютого 2019 р., 12:35

За бюджетні гроші, хоча таке зобов'язання взяли на себе власники "Корони"

Ужгородська міськрада вирішила реконструювати Театральну площу і тишком-нишком провести якісь заочні дистанційні так звані "громадські слухання", повідомляють у групі ФБ Save Uzhhorod.

Розуміємо нестримне бажання міського голови впарити місту чергові 6 тисяч м2 мощення з улюбленого граніту, однак дотримуйтесь, будь ласка, хоча б законодавства, не кажучи вже про якісь фахові речі.

По-перше, реконструкцію площі повинен був зробити власник комплексу "Корона" за власні кошти відповідно до умов договору продажі об'єкту. Тому зараз або кошти платників податків хочуть використати на те, що вже оплачено і закладено в занижену вартість продажі "Корони". Або те, що залишилось від "Корони", вже повернули у власність міста, а ми про це нічого не знаємо.

По-друге, є певна процедура громадських слухань, передбачена постановою Камбіну з Порядком проведення громадських слухань. Де дата, час та місце проведення громадських слухань та інше?

По-третє, опублікуйте, будь ласка, весь проект реконструкції площі з кошторисом, а не оцю каляку-маляку (на фото), яка апріорі не може бути предметом обговорення.

Лінк на "громадські слухання".

Save Uzhhorod


{g}

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp