Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Про можливості геопорталу міста

19 червня 2019 р., 08:50

Директор української компанії SOFTPRO+ Андрій Черін сьогодні з Києва провів для працівників кількох структурних підрозділів Ужгородської міської ради скайпконференцію з презентацією можливостей геопорталу міста

Керуюча справами виконкому Олена Макара наголосила, що необхідно розвивати онлайнсервіси, зручні і для прийняття управлінських рішень і для користування громадянам. Тим більше, що Президент України Володимир Зеленський одним із найважливіших та першочергових завдань визначив діджиталізацію – створення «держави у смартфоні» – оцифровування всіх даних та надання послуг структурами державної влади та органів місцевого самоврядування.

Партнер компанії, який приїхав сьогодні в Ужгород, Тимур Морозов, наголосив: геотехнології вже успішно працюють у багатьох містах України, зокрема в Чернівцях, Львові, Києві, Житомирі, Миколаєві, Луцьку та багатьох інших.
Андрій Черін, насамперед на прикладі функціоналу, створеного для Львова та Чернівців, представив можливості роботи із земельними кадастрами, містобудівними на основі карт із накладанням різних шарів. Скажімо, з геопорталу інвестори можуть оналйн отримати повну інформацію про ділянку чи будівлю, історію зміни орендарів чи власників, яке поруч транспортне забезпечення, забудова, яка інфраструктура, комунікації, активи тощо.

На єдиному порталі можна переглянути витрати всіх бюджетних коштів, актуальні дані про ремонтні роботи, що проводяться в місті, щодо вулиці – які мережі на ній проходять і як розташовані, коли і які ремонти дорожнього покриття проводилися чи плануються, дані мережі освітлення тощо. До прикладу, на картах можна також побачити результати ЗНО в кожній із шкіл, де місця концентрації ДТП, стан мереж у кожній із багатоповерхівок, які і де є земельні ділянки, які і кому, коли надавалися дозвільні документи, скажімо на будівельні роботи, розміщення МАФів чи об’єктів реклами. Дані аналізуються, можна отримати різні вибірки. Система може також надавати різний рівень доступу, наприклад, для працівників ДСНС – плани кожного поверху багатоповерхівок, що важливо для рятувальних робіт. Є можливість через особистий кабінет отримати витяги з баз даних, онлайн користуватися адміністративними послугами тощо.

Домовилися, що в Ужгород прибуде представник компанії для аудиту, які саме модулі геопорталу необхідно запустити першочергово, що у перспективах розвитку, з якими національними та локальними реєстрами необхідно синхронізуватися, для уточнення інших технічних параметрів.

Нагадаємо, до проведення «Днів сталої енергії» у 2019 році, крім Ужгородської міської ради, долучилися громадські організації «Екосфера», «Щасливі діти», ТОВ «АВЕ Ужгород», Ресурсний центр зі сталого розвитку УжНУ.

Схожі новини

Мукачівська міськрада зобов’язана виплатити заборговані зарплату та стипендії (Відео)
"На 47 військових було 12 бронежилетів, якими ми час від часу обмінювались" - закарпатський військовий (ФОТО)
Порошенко вимагає одягнути військових (ВІДЕО)
Закарпаття забезпечене вакцинами всього на 5,5%
Стан роботи прокуратури з розгляду звернень та забезпечення доступу до публічної інформації упродовж 3 місяців 2019 року
Підрозділи охорони кордону Мукачівського прикордонного загону забезпечено новою автомобільною технікою
До уваги суб'єктів ЗЕД, органів державної влади та розробників програмного забезпечення
Закарпатська влада шукає можливості прихистити всіх бездомних людей у краї
Не всіх закарпатських школярів забезпечили підручниками
100 тисяч учителів потрапить під скорочення в Україні. Решті - уріжуть зарплатні

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp