Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Брендовий одяг викликав підозри у митників краю

26 серпня 2014 р., 18:00

Підозри були недаремними...

На митний пост «Тиса» Чопської митниці Міндоходів заїхало два вантажні транспортні засоби. Для проходження митного контролю водії подали документи, в яких було зазначено, які товари ними переміщаються через державний кордон України. 

Згідно з цими документами в причепах вантажівок містилась давальницька сировина.Однак, в ході проведення митного контролю, зокрема під час зважування, виявлено розбіжності у вагових показниках. Зокрема, кожен з транспортних засобів на майже 1,5 тонни містив більше товарів ніж було заявлено в товаросупровідних документах.Ця розбіжність і стала причиною поглибленого митного огляду вантажівок. В результаті виявлено незаявлені до митного контролю товари відомих торгових марок «Baldinini», «Givenchy», «Fendi», «Roberto Rossi», тощо. 

Всі виявлені товари вироблені в Італії та Франції.Зокрема, серед виявленого було близько 120 коробок з товарами: одяг, аксесуари та взуття.Наразі встановлюється реальна вартість виявлених товарів.
Інформаційно-комунікаційний відділ Головного управління Міндоходів у Закарпатській області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com