Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Ужгород винороба не забуде

10 вересня 2019 р., 10:50

Тепер на його честь назвали провулок

В Ужгороді змінили назву Мостового провулку на честь майстра закарпатських вин Едуарда Михайлянца. Як повідомляє AnalitikaUA.net, рішення про це депутати прийняли під час сесії в мерії міста.

Ініціатива надання провулку імені Михайлянця відходила від закарпатського Товариства вірменської культури «Арарат». Саме на колишньому Мостовому провулку розташований хачкар вшанування пам’яті жертв геноциду вірмен в Закарпатті.

Ім’я Едуарда Михайлянца увійшло в аналоги історії, завдяки його великому внеску в підвищення престижу закарпатського виноробства на світовій арені. Вина та коньяки, створені майстром, стали частиною світової колекції Міжнародної організації винарства.

Спілка вірмен України на чолі з Віленом Шатворяном продовжують працювати у напрямку промоції національних цінностей та історичних здобутків національної меншини. До Союзувходять всі чинні вірменські організації в нашій державі.

Джерело: AnalitikaUA.net


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com