Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Наступник Омеляна відмовився від Hyperloop

20 вересня 2019 р., 18:37

Новий міністр інфраструктури висловив своє скептичне ставлення до ідеї створення Hyperloop в Україні.

Проекту Hyperloop в Україні не буде, заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій, повідомляє дніпровська газета Наше місто.

"Я вважаю, що ідея (реалізувати в місті Дніпро проект Hyperloop - ред.), м'яко кажучи, абсурдна. І якщо ми хочемо про щось таке мріяти, то вже простіше винайти технологію телепортації. Це однозначно і швидше, і простіше. І нові дистанції так можна організовувати. У нашому випадку, на жаль, Hyperloop не буде", - сказав міністр.

Раніше в Україні представили маршрути для Hyperloop. Маршрути вакуумних поїздів в Україні можливо прокласти за восьми напрямками. З Києва до Львова можна буде доїхати за 37 хвилин, а в Одесу - за 35.

Нагадаємо, в червні 2018 року Міністерство інфраструктури України підписало меморандум про співпрацю з компанією Hyperloop Transportation Technologies (HTT). Міністр інфраструктури Володимир Омелян стверджував, що технологія Hyperloop буде реалізована в Україні в перспективі 5-10 років.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com