Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В Мукачеві для Бібліотеки дитячих мрій «ЧІЗ» закуплять меблі (ФОТО)

10 жовтня 2019 р., 10:05

Завершено реалізацію проекту громадських ініціатив «Капітальний ремонт першого поверху центральної міської бібліотеки ім.Духновича «Бібліотека дитячих мрій «Чіз» по вул.Духновича,1 в м.Мукачево».

Відділом капітального будівництва виконавчого комітету Мукачівської міської ради підготовлено та надано в ДАБІ в Закарпатській області декларацію на завершення будівельних робіт з подальшою передачею об’єкта експлуатуючій організації. 

{g}

Для облаштування бібліотеки дитячих мрій “ЧІЗ” закуплено нові меблі Відділом культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради профінансовано витрати, пов'язані з придбанням нових дитячих меблів та обладнання, в рамках реалізації проекту бюджету громадських ініціатив — Бібліотека дитячих мрій “ЧІЗ” (Читаємо. Інформуємо. Забавляємо). Зокрема, за рахунок міської комплексної Програми розвитку культури і мистецтва, було придбано 3 бібліотечні кафедри, 30 книжкових стелажів та 7 полиць, 12 столів та диван. Загальна вартість складає 130 тис. грн.
Мукачівська міськрада

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com