Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Ігор Бондаренко обговорив з нардепом Василем Петьовкою та керівництвом Тячівщини нагальні питання району

9 листопада 2019 р., 18:00

Стеблівка-Крайниково-Вонігово), ремонт дороги державного значення Н-09, будівництво моста в смт. Буштино та ремонт моста в смт. Тересва тощо

Вчора, 8 листопада, в камінному залі облдержадміністрації відбулася зустріч голови ОДА Ігоря Бондаренка з народним депутатом Верховної Ради України Василем Петьовкою, обласним обранцем Петром Голубкою, в.о. головою Тячівської РДА Михайлом Полажинцем, головою Тячівської райради Іваном Фабрицієм та депутатським корпусом районної ради.
Під час зустрічі обговорювалися проблемні питання Тячівщини. Зокрема, гостро стояло питання будівництва доріг обласного значення (Колочава-Усть-Чорна-Калини-Бедевля, Синевір-Колочава-Буштино, Калини-Верхнє Водяне, Стеблівка-Крайниково-Вонігово), ремонт дороги державного значення Н-09, будівництво моста в смт. Буштино та ремонт моста в смт. Тересва тощо.
Іван Фабрицій поінформував голову ОДА про колективне звернення, в якому просять очільника краю врахувати особливості Тячівського району та залишити його окремою адміністративною одиницею. Ігор Бондаренко пообіцяв учасникам зустрічі всіляко посприяти у позитивному вирішенні цього питання.
Очільник краю також повідомив учасників зустрічі про те, що в облдержадміністрації створена робоча група, яка активно займається вивченням стану доріг в області, і за результатам роботи якої буде сформований перспективний план, на підставі якого буде відбуватися ремонт і будівництво доріг.
Під час зустрічі обговорено ряд інших актуальних питань, на які Ігор Самійлович дав вичерпні відповіді. Прес-служба ОДА

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com