Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Ужгородщину патрулюватимуть (ФОТО)

18 січня 2020 р., 10:00

Військовослужбовці гірсько-патрульної роти Національної гвардії України у складі мобільного резерву тимчасово передислокувалися до Ужгорода.

Два тижні нацгвардійці допомагатимуть Національній поліції України у боротьбі зі злочинністю, а також патрулюватимуть територію, прилеглу до державного кордону, разом з військовослужбовцями прикордонної служби.

Для координації спільних дій представники Нацгвардії, прикордонники та працівники поліції провели спільну нараду, під час якої визначили маршрути та час патрулювання.

За словами начальника Ужгородського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області полковника поліції Віктора Ребрея, охорона громадського порядку військовослужбовцями Національної гвардії на вулицях міста – це вагома допомога працівникам поліції та дуже хороша профілактика скоєння кримінальних злочинів та адміністративних правопорушень.

«Коли мешканці міста бачать правоохоронців на вулицях, вони почувають себе у безпеці. З Національній гвардії ми збільшуємо піші та автопатрулі по нашому місту, а це суттєво впливає на недопущення правопорушень та їх профілактику», – зауважив Віктор Ребрей.

Для швидкого реагування або на випадок ускладнення оперативної обстановки до складу мобільного резерву, окрім військовослужбовців гірсько-патрульної роти, залучено гвардійців полку оперативного призначення та вертоліт Нацгвардії.

У важкодоступних районах військові патрулі використовуватимуть квадроцикли. Також на озброєнні нацгвардійців є тепловізори та прилади нічного бачення.

Це вже четверта «локація» гвардійців гірсько-патрульної роти. З 1 грудня 2019 року до цього часу військовослужбовці виконували завдання з охорони громадського порядку у Виноградівському, Берегівському та Тячівському районах Закарпатської області. В Ужгородському районі гвардійці приступили до виконання завдань з 16 січня 2020 року.

За цей час гвардійцями було затримано двох громадян за скоєння злочину та понад 200 громадян затримано за адміністративні правопорушення. Основним завданням гвардійців під час виконання службово-бойових завдань у Закарпатській області є профілактична робота у боротьбі із злочинністю в тісній взаємодії з поліцією та прикордонниками.

Довідково:

Гірсько-патрульна рота була створена в 2016 році за досвідом і у взаємодії із Жандармерією Румунії. Це єдиний в Україні патрульний підрозділ, який призначений для охорони громадського порядку в гірській місцевості та місцевості зі складним рельєфом. За період свого існування гірські гвардійці успішно виконували завдання у Івано-Франківську, Тисмениці, Сарнах, Яремче, Старому Самборі та Долині.

Начальник групи інформації і комунікації

Західного оперативно-територіального об’єднання

Національної гвардії України

підполковник Олег Тіхов (0985851602)

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com