Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Деяким мешканцям Ужгорода не буде як приготувати їсти

8 вересня 2014 р., 18:01

Мешканцям району повезло більше.

З 8 по 12 вересня 2014 року по вул. Декабристів, 35, 53, 54; вул. Джамбула, 54; вул. Лисенко, Томчанія, Механізаторів, Рильського в м. Ужгород буде припинено газопостачання для проведення планового технічного обслуговування внутрішньобудинкової системи газопостачання, а в помешканнях за адресами: м. Ужгород, пр. Свободи, 1, 46, 48, 50, 54, а також с. Кибляри, с. Невицьке, с. Н. Солотвино, с. Мала Добронь, вул. Головна, Шевченка планово-технічне обслуговування буде відбуватись без відключення від газопостачання.

ПАТ «Закарпатгаз» повідомляє про необхідність забезпечити доступ до лічильників газу для їх демонтажу з метою проходження періодичної чергової державної повірки споживачів по пр. Свободи в м. Ужгород.

Для переукладання Договорів про надання населенню послуг з газопостачання, всім споживачам по вул. Декабристів, 35, 53, 54; вул. Джамбула, 54; вул. Лисенко, Томчанія, Механізаторів, Рильського в м. Ужгород підготувати копії наступних документів:

1. Копія паспорта власника (орендаря) – ст. 1, 2, 11 (за наявності 2-го фото також 3,4);

2. Копія ідентифікаційного коду;

3. Копія технічного паспорту на квартиру;

4. Копія документу, що підтверджує право власності (право користування) – Витяг з ЄДР, копія договору купівлі-продажу (найму), рішення органу місцевого самоврядування;

5. Довідку про склад сім’ї.

ПАТ «Закарпатгаз»

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com