Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

COVID-19: в Іспанії медикам вказали, кого рятувати в першу чергу

20 березня 2020 р., 21:05

Іспанські лікарні завантажені, тому медики не можуть надати допомогу всім. Етичний посібник має допомогти медикам розставити пріоритети.

Через завантаженість іспанських лікарень пацієнтами із коронавірусом медикам підготували етичний посібник, покликаний допомогти лікарям вибрати між порятунком з-поміж кількох пацієнтів у критичному стані. Про це повідомляє El País у п'ятницю, 20 березняНаприклад, у Мадриді заповненість відділів інтенсивної терапії наближається до критичної, а кількість нових випадків продовжує зростати.Для таких випадків Іспанська асоціація медицини інтенсивної терапії і медиків, що займаються хворими на коронавірус (La Sociedad Española de Medicina Intensiva Crítica y Unidades Coronarias) випустила етичні рекомендації, кого з пацієнтів рятувати, якщо допомогти всім неможливо.Медикам радять віддавати перевагу тим, у кого більше шансів вижити. При цьому вік не є вирішальним фактором. Головним критерієм є шанси на виживання, незалежно від віку пацієнта - цей підхід діяв і до пандемії коронавірусу, стверджують у центрі.Директор Центру екстреної координації Міністерства охорони здоров'я Іспанії відзначає, що у зв'язку з великим навантаженням на відділи інтенсивної терапії необхідні більш жорсткі критерії при прийнятті рішень про госпіталізацію.Нагадаємо, що напередодні Італія оновила рекорд за смертністю від COVID-19. За останню добу в Італії зафіксували 627 випадків смерті від коронавірусу. Число загиблих в країні перевищило чотири тисячі.Також повідомлялося, що Китай поділився з Україною досвідом профілактики епідемії COVID-19. Китайські експерти також розповіли про інспекційні і карантинні заходи для громадян, а також транспортування товарів під час пандемії.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp