Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Олексій Петров зустрівся з ректором УжНУ Володимиром Смоланкою

20 травня 2020 р., 08:25

Голова Закарпатської ОДА Олексій Петров зустрівся з ректором Ужгородського національного університету Володимиром Смоланкою

Найбільшого вузу на Закарпатті. Тут навчається маже 15 тисяч студентів.

Домовилися розробити спільну дорожню карту співпраці. Надзвичайно важливо для нас долучати студентів до стажування – таким чином формувати прогресивний кадровий резерв.

Ми запустили у Закарпатській ОДА проект «Смарт Закарпаття» – програмний інформаційно-аналітичний комплекс. Але, через брак кадрів, гальмується його розвиток. Діджиталізація, яку активно впроваджує Президент Володимир Зеленський в Україні, – це саме той напрямок, де передусім хочемо залучити студентів УжНУ.

Також, держава підтримала університет у отриманні європейського гранту вартістю 5 млн євро. Ці кошти мають використати до 2022 року на покращення енергозбереження корпусів УжНУ. Почнуть із ремонту даху, зовнішнього утеплення будівлі, заміни вікон, відновлення системи вентиляції, убиралень. Проект амбітний і ми його підтримуємо.

Ректор Володимир Смоланка нарікав, що у минулому були проблеми у співпраці із органами влади. Сподіваємося, відбудуться у цьому напряму зміни.

Не будемо дивитися у минуле, щоб воно не гальмувало наш рух уперед.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com