Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В Мукачеві жінка оголосила голодування через порушення своїх прав та бездіяльність поліції

3 липня 2020 р., 17:10

Вчора, 2 липня, у Мукачеві жінка оголосила безстрокову акцію протесту в поліції через порушення своїх конституційних прав та бездіяльність з боку слідства у кримінальному провадженні

Як повідомила в коментарі для ГОЛОСУ КАРПАТ Олеся Габовда , яка оголосила безстрокове голодування у Мукачівському відділі поліції, до таких радикальних дій вона вдалася через порушення її прав, відсутність ефективного слідства та, як наслідок, ймовірне закриття кримінального провадження.

Йдеться про справу щодо шахрайських дій з особистими даними учасників виборчого процесу, де п. Олеся є потерпілою.

За її словами, головою виборчої комісії було без відома передано її персональні дані до фінустанови, якою в свою чергу було відкрито картковий рахунок.

Наразі жінка вимагає виплати їй заробітної плати за роботу на виборах, яку до цього часу так і не отримала, встановлення та притягнення до відповідальності винних, забезпечення дотримання решти конституційних прав у ситуації що склалася.

Водночас, Олеся Габовда зауважила, що слідство нібито умисно затягує час, щоб закрити провадження, яке перебуває на етапі досудового слідства вже понад рік і сходять відповідні терміни.

“Йдеться не тільки про втручання в моє приватне життя, невиплату мені заробітної плати, а й про відверту бездіяльність правоохоронців. Напередодні, спілкуючись зі слідчою, мені відмовили у наданні матеріалів справи, для ознайомлення з якими потрібен час, бо нібито її не було на місці і буде лише в понеділок. Жодна особа на допит для встановлення обставин досі викликана не була…

Я так розумію, що правоохоронні органи відмовляються притягувати до відповідальності винних осіб, а справу до 10 липня закриють. Я вже мала сьогодні розмову з начальником поліції, висунула свої вимоги, зокрема і щодо притягнення до відповідальності Марценюк, яка на той час була головою виборчої комісії і вчинила ряд злочинів. Я чітко повідомила, що до виконання моїх законних вимог я звідси не піду”, – зазначає Олеся Габовда.

Наразі жінка все ще залишається в будівлі місцевого відділу поліції.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com