Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Скільки овочів ти з’їдаєш на день? Наскільки вони різноманітні?

4 грудня 2020 р., 11:00

Ось такі реалії

Багаторічні дослідження серед мільйонів людей з різних континентів показали: якщо ми їмо натуральні рослинні продукти, це допомагає нам бути більш стійким до хвороб, а ще покращує якість та тривалість життя.

Тож відкривай мій кросворд і випадковим чином обирай овоч, який вже завтра тобі треба включити в свій раціон. А в наступні дні можеш обирати овочі до тарілки самостійно або ж користуватися моєю підказкою.

Що нам дає споживання овочів? Більшість овочів містять безліч вітамінів, мінералів, харчових волокон і водночас корисні калорії.

Скільки треба їсти овочів? Людина щодня має споживати понад 300 г овочів на добу або ж чотири-п’ять порцій. Для жінки порція може виглядати приблизно як один кулак, а для чоловіків - два кулаки. Зверніть увагу, що картопля не має бути основним овочем і заміняти інші. Також бажано їсти одну порцію бобових на день: горошок, квасоля, сочевиця.

Цікавий факт: чоловіки всього світу споживають менше овочів, аніж жінки. Тому норму споживання для чоловіків бажано збільшити.

Долучайся до марафону здорових звичок #ЗдороваУкраїна і роби разом із нами щодня маленькі кроки для свого здоров'я.

Прес-ценр ОДА

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp