Як вбачається із відповіді, яка надана Громадській раді Ужгородської міської ради, найбільш оплачуваний чиновник в Ужгородській мерії теперішній в.о. мера Віталій Семаль. За 8 місяців 2014 року йому виплачено майже 89 тис. грн. з яких 20 тис. грн. – в серпні.
На другому місті по оплаті праці в Ужгородській мерії Володимир Фленько із доходом у 85 тис. грн. за 8 місяців 2014 року.
На третьому місті, хто би міг подумати, хто? Начальник управління економіки та підприємства Михайло Станкович із доходом у 48 тис. грн. за 8 місяців 2014 року. Можливо це пов’язано з тим, що наше місто впевнено тримає першість в економічному розвитку, а можливо є на то і якісь інші причини?
Однак найбільший подив викликає декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру керівників міста, які надруковані ймовірно на одному комп’ютері та прінтері.
Як вбачається із отриманих декларацій у таких не зазначено місце розташування нерухомого майна, хоча в деклараціях передбачені відповідні обов’язкові форми для заповнення. І це при тому, що на кожному аркуші декларації проставлено напис «згідно з оригіналом», підпис начальником відділу кадрів Ужгородської міської ради та печатку.
В такому випадку може мати місце адміністративне корупційне правопорушення декларантів, яке передбачено ст. 172-6 КУпАП, а саме: подання завідомо недостовірних відомостей у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, передбаченої Законом України “Про засади запобігання і протидії корупції”, -а, можливо, оригінали декларацій заповнені вірно і начальник відділу кадрів допустив службове підроблення (366 Кримінального кодексу України)…