Жителька Великого Березного вирішила придбати через Інтернет дитячий візок. Знайшла відповідну пропозицію й переказала «продавчині» 1500 гривень на її рахунок. Після чого зв'язок із ними обірвався…
В подібній ситуації опинився і житель села Тур‛я-Ремета, що на Перечинщині. В Інтернеті потерпілий знайшов оголошення про продаж трактора. Зв’язався за вказаним номером телефону з продавцем. Понад п’ять тисяч гривень потерпілий перерахував тому на банківську картку. В результаті немає ні трактора, ні грошей…
Півдесятка повідомлень такого роду надійшло до Перечинського райвідділу міліції тільки в травні цього року. Аферисти відслідковують оголошення про продаж найрізноманітніших товарів, розміщені на Інтернет-сайтах, або самі пропонують купити товар довірливим громадянам. Потрібно бути максимально обережним, аби не «повестися» на це.
Часто шахраї представляються співробітниками банківських установ і виманюють від довірливих громадян секретний код їх банківських карток, з яких потім знімають гроші. Саме в таку неприємну ситуацію потрапила мешканка села Туриця, що на Перечинщині. Жінці зателефонували з невідомого номера на мобільний телефон. Невідома особа представилася представником банку і під приводом того, що банківська система дала збій, дізналася в жінки номер її банківської картки. Одразу ж після цього з рахунку потерпілої зникли три тисячі гривень…
Керівництво Перечинського райвідділу міліції вкотре звертається до громадян. Аби не стати жертвою шахраїв, не розкривайте незнайомим людям, в тому числі і працівникам банківських установ, свої персональні паспортні дані, номери банківських рахунків, платіжних карток та іншу секретну інформацію.
Інформація Перечинського РВ УМВС