Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В Ужгороді ліквідували масштабний цех незаконного виробництва алкоголю (Фото, Відео)

27 травня 2016 р., 12:45

Виробляли і розливали у повній антисанітарії

Вчора, 26 травня, понад 70 співробітників Управління захисту економіки в Закарпатській області спільно зі слідчим управлінням ГУНП в Закарпатській області, експерти-криміналісти та працівники спеціальних підрозділів, за процесуальним керівництвом прокуратури провели масштабне викриття підпільних гуралень Ужгорода, на яких виготовлявся фальсифікований коньяк марок «Тиса», «Ужгородський» та «Закарпатський».

Під час спецоперації вилучено 400 літрів готової продукції, 800 пляшок сурогату, понад тонну алкогольної рідини, 3 тисячі акцизних марок та 3 тисячі етикеток. Крім цього в гуральнях знаходилося гроші. Суму всього вилучено майна наразі оцінюють.

Найбільший «цех» виявлено на вулиці Гагаріна, виробництво розгорнули в недобудованому приміщенні. Паралельно з виготовленням алкогольної продукції на місці велося будівництво, на об’єкті працювали будівельники.

З місця вилучено 5 тисяч пляшок фальсифікованого коньяку. За підрахунками правоохоронців, за день у підпільному цеху виготовлялося до 500 пляшок на замовлення.

Робили алкоголь зі спирту та есенції, яка забарвлювала алкоголь та додавала «коньячний» смак та запах. 50-літрові бочки зі спиртом розводили у 200-літпрових ємкостях. Розливали товар в пляшки, які уже були у використанні. Тара зберігалася в антисанітарних умовах, скляні пляшки мили в спеціальних ваннах без використання проточної води, повідомляє Відділ комунікації ГУНП у Закарпатській області.

{g}

Начальник управління захисту економіки у Закарпатській області Андрій Іванків наголосив, що комплекс проведених заходів дозволив простежити весь шлях виготовлення та розповсюдження сурогатного алкоголю.

Підозрюваних в організації такого підпільного каналу затримано в порядку ст.208 КПКУ. Тривають слідчі дії. Андрій Іванків наголосив, що цим людям загрожує до 12 років тюрми.

Слідчі дії тривають. Попередньо злочин кваліфікують за ст. 199 Кримінального кодексу України (Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою збуту або збут підроблених державних цінних паперів). Карається позбавлення волі на строк від трьох до семи років. Крім цього, інкримінуються ст. 204 ККУ – незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів, та ст. 229 ККУ – незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару, що карається штрафом від двохсот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або позбавленням волі на той самий строк, з конфіскацією відповідної продукції та знарядь і матеріалів, які спеціально використовувались для її виготовлення.



Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: [email protected]
Розробка сайту: Victor Papp