Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Автівку з тайником для контрабанди вилучили на митниці Закарпаття

11 травня 2017 р., 15:15

Сьогодні, 11 травня

У зоні митного контролю митного посту «Тиса» Закарпатської митниці ДФС припинено спробу незаконного вивезення з України тютюнових виробів. Цигарки намагався вивезти наш співвітчизник на вантажопасажирському автомобілі «MERCEDES-BENZ SPRINTER 313CDI».

Для проходження митного контролю громадянин обрав «червоний коридор» та при усному опитуванні заперечив наявність будь-яких товарів, в тому числі тих, що підлягають декларуванню, а також повідомив, що жодних прихованих від митного контролю товарів не переміщує.

На підставі наявності ознак облаштування транспортного засобу спеціально виготовленими сховищами (тайниками) або використання інших засобів чи способів, що ускладнюють виявлення товарів, працівники митниці прийняли рішення провести поглиблений митний огляд. Відтак у двох тайниках, що знаходились під декоративною обшивкою стелі автомобіля, виявили приховані від митного контролю 474 пачки тютюнових виробів. Всі виявлені цигарки вітчизняного виробництва, з акцизними марками України, торгових марок «Marlboro», «Rothmans» та «Winston». Вартість виявлених сигарет, згідно з маркуваннями на пачках, становить 11 572 гривень, а вартість вантажного автомобіля – 8900 доларів США.

{g}

Таким чином, громадянин України вчинив дії спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ (тайників).

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. На підставі статті 511 Митного кодексу України товари – безпосередні предмети порушення митних правил та транспортний засіб зі спеціально виготовленими сховищами вилучено до рішення суду.
ДФС у Закарпатській області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: [email protected]
Розробка сайту: Victor Papp