Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Винахідливість порушникам не допомогла (ФОТО)

15 березня 2018 р., 12:45

Їх спіймали

Вкотре працівники Закарпатської митниці ДФС припиняють спробу переміщення тютюнових виробів у колесах до транспортних засобів.

{g}

Так, сьогодні в пункт пропуску «Тиса» Закарпатської митниці ДФС смугою «зелений коридор» заїхав «OPEL» під керуванням українця, мешканця Чернівецької області, що рухався у приватних справах до Італії.

Перед початком проведення огляду митники опитали громадянина, чи не перевозить він товарів та предметів заборонених або обмежених до вивезення з митної території України, а також прихованих від митного контролю. Українець зазначив, що нічого з вище переліченого в нього нема і ніяких протизаконних дій він не здійснює.

Враховуючи результати аналізу ризиків, транспортний засіб було скеровано в бокс для проведення поглибленого огляду.

Відтак у спеціально придбаному для переміщення через митний кордон України прихованих сигарет колесі, яке знаходилось в багажному відсіку автомобіля, були виявлені приховані від митного контролю тютюнові вироби – 167 пачок цигарок торгових марок «Winston» та «Marlboro» з акцизними марками України, загальна вартість яких – 5398 грн.

Наш співвітчизник пояснив, що тютюнові вироби придбав з метою подарунку своїм друзям за кордоном і приховав їх в запасному колесі самостійно.

Таким чином, громадянин вчинив дії спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, з використанням пристосованих конструктивних ємностей (порожнин) чи предметів, які попередньо піддавалися розбиранню та монтажу.Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частини 1 статті 483 Митного кодексу України. На підставі статті 511 Митного кодексу України за протоколом про порушення митних вилучено цигарки та запасне колесо.ДФС у Закарпатській області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: [email protected]
Розробка сайту: Victor Papp